DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
79 000 PLN
52,15 PLN/m2
EGIERTOWO
Opis
NOWA CENA !. OSTATNIA DZIAŁKA!.

Zapraszam na prezentację. Oferta dostępna tylko u Nas !
Kupujący nie płaci prowizji. Wynagrodzenie płaci tylko Sprzedający.
Biuro Namor Nieruchomości, proponuje podział prowizji dla biur nieruchomości (50/50), przy Państwa skutecznym działaniu.

Właściciel oferty: Roman Rajski tel. 508 931 831.

Dla zainteresowanych film przedstawiający działki oraz pobliskie jeziora:
https://youtu.be/SGSbCNkyoi0
https://youtu.be/RBH1gajI8ik

Atuty:
- podłączenie do sąsiadującej działki woda (zaawansowanie 40%) + prąd (zaawansowanie 35%) + sieć kablowa miedziana ORANGE,
- droga dojazdowa asfaltowa, ostatni odcinek utwardzona,
- decyzja o warunkach zabudowy ważna bezterminowo,
- znakomita inwestycja pieniędzy (obecnie nie płacimy podatku od gruntu, dopiero po rozpoczęciu budowy),
- do Kartuz 16 km, do Kościerzyny 28 km, do Gdańska 33 km,
- kompleks działek obecnie liczy kilkanaście działek a za ok. 5 lat powiększy się do ok. 30 działek budowlanych.

Lokalizacja: Działki znajdują się w miejscowości Kaplica. Jest to wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Somonino. Położone są one w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, 4 km od drogi krajowej nr. 20 Żukowo-Kościerzyna i 5 km od Egiertowa na drodze wojewódzkiej nr. 224 Egiertowo-Nowa Karczma. Do Kartuz , Somonina i Kościerzyny kursuje Pomorska Kolej Metropolitalna.

Działki – do sprzedaży proponuję działkę:
- działka 239/18: 1515 m2 (cena 79 000).

Położone na płaskim terenie, nieogrodzone. Dojazd od drogi wojewódzkiej wynosi ok. 700 m, z czego ok. 500 m jedziemy asfaltową i wyłożoną płytami jomb drogą gminną nr. 12, a ostatnie ok. 200 m utwardzoną drogą gminną nr. 9. Do poszczególnych działek prowadzą gruntowe drogi wewnętrzne o szerokości 8m.

Uzbrojenie działek: Wodociąg gminny znajduje się w drodze gminnej nr. 9, do której przylega cały kompleks działek budowalnych.
Energia elektryczna – wydzielono działkę 239/9 do przekazania Zakładowi Energetycznemu w Kartuzach w celu budowy trafostacji SN 15kV umożliwiającej zasilenie całego kompleksu 30 działek budowlanych.
Sieć telekomunikacyjna Orange (sieć kablowa miedziana).
Kanalizacja sanitarna – brak. Konieczność budowy szamba. W przyszłości po wydzieleniu całego kompleksu działek budowlanych zostanie wybudowana sieć kanalizacji sanitarnej.

Warunki urbanistyczne: działki posiadają wydane bezterminowo w 2017 r. decyzje o warunkach zabudowy, zezwalające na budowę budynku mieszkalnego, jednorodzinnego z garażem wbudowanym lub dobudowanym wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Funkcja zabudowy – mieszkaniowa jednorodzinna.
- powierzchnia zabudowy: do 17 % terenu inwestycji,
- powierzchnia biologicznie czynna: minimum 70 % terenu inwestycji,
- szerokość elewacji frontowej: 15 m +/- 20 %,
- geometria dachu: dach o konstrukcji dwuspadowej lub wielospadowej, ze spadkiem głównej połaci dachu od 20 do 45 stopni,
- budynek o 2 kondygnacjach naziemnych (parter i poddasze użytkowe) o wysokości do 9,5 m w kalenicy oraz 1 kondygnacji podziemnej.

Idealne dla: Osób zainteresowanych zainwestowaniem środków finansowych oraz osób pragnących zamieszkać w zacisznej wsi poza miastem z perspektywą rozwijającej się zabudowy i infrastruktury sąsiadującej.

Blisko do/okoliczne atrakcje:
- Jeziora: Połęczyńskie (5 km); Grabowskie (7 km); Grabówko (9 km), kompleks jezior Ostrzyckich (12 km), Przywidzkie (13 km),
- wyciągi narciarskie: Wieżyca (10 km), Trzepowo (11 km), Przywidz (13 km),
- wieża widokowa (35 m wysokości) w Wieżycy: usytuowana na najwyższym wzniesieniu Pomorza, szczycie Wieżyca (330 m npm),
- Szymbark: dom do góry nogami oraz skansen (10 km),
- Gołubie (ogród botaniczny – 13 km), Świat Labiryntów Bliziny (15 km), Park Edukacyjny ZOO – Egzotyczne Kaszuby (32 km).

Poza tym, okoliczne lasy zachęcają smakoszy do poszukiwań grzybów i jagód, a lubiący wędkować złowią nie jedną rybę. W bliższej i dalszej okolicy gospodarstwa i sklepy z lokalnymi przysmakami (jaja, warzywa i owoce, wspaniałe miody, wędliny oraz wypieki regionalne).
Szczegóły oferty

Cena79 000 PLN

Cena za m252,15 PLN

Powierzchnia działki1 515 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Szerokość działki (mb.)33

Długość działki (mb.)46

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt