DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
50 000 PLN
4,95 PLN/m2
NOWY WIEC
Opis
Zapraszam na prezentację. Oferta dostępna tylko u Nas!.
Kupujący nie płaci prowizji. Wynagrodzenie płaci tylko Sprzedający.
Zapraszam do oglądania filmu:
https://youtu.be/5QZm0xhN3jQ

Atuty:
- działka uzbrojona: woda, prąd,
- roczna dopłata dla właściciela działki od państwa,
- idealne pod stadninę koni lub agroturystykę,
- pełne wsparcie w uzyskaniu zgody ANR.

Lokalizacja: Działka znajduje się administracyjnie w gminie Skarszewy, w miejscowości Nowy Wiec.

Działka - 199: 1,01 ha (gmina Skarszewy), działka niezabudowana, nieogrodzona. Teren płaski w całości widoczny na załączonych zdjęciach i filmie. Droga od miejscowości Nowy Wiec częściowo wybudowana z płyt. Ostatni odcinek dojazdowy – utwardzony. Sąsiadujące działki – zabudowane.

Możliwość zakupu dwóch działek sąsiadujących:
- działka 201: 12,73 ha (gmina Skarszewy) - cena 695 000 zł,
- działka 737: 0,71 ha (gmina Liniewo) - cena 69 000 zł,
lub całego siedliska (powierzchnia 14,45 ha) - 785 000 zł.

Warunki urbanistyczne: Dla działek nie jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego . Zgodę na zabudowę działki otrzymamy na podstawie wniosku - decyzja o warunkach zabudowy. Gmina odnosi się do działek sąsiadujących które obecnie są już zabudowane.
Dla zainteresowanych zakupem, mogę wysłać wypis z rejestru gruntów z podziałem na rodzaje użytków wchodzące w skład działek.

Idealne dla: Osób pragnących zamieszkać w zacisznej wsi poza miastem. Zainteresowanych prowadzeniem agroturystyki, hodowlą (możliwość stworzenia stadniny koni i zagrody dla zwierząt, bazy noclegowej dla camperów, przyczep i namiotów). Chcących stworzyć przy domu własną działalność np.: rękodzieło lub chętnych posiadania własnego gospodarstwa rolnego.

Blisko do - dla zainteresowanych prowadzeniem agroturystyki: odległość do J. Starowieckiego – 1 km, do Jeziora w Przywidzu– 12 km (zimą otwarty wyciąg narciarski). Klub golfowy - Postołowo Golf Club w odległości 12 km. Poza tym, okoliczne lasy zachęcają smakoszy do poszukiwań grzybów i jagód, a lubiący wędkować złowią nie jedną rybę. W okolicy gospodarstwa i sklepy z lokalnymi przysmakami (jaja, warzywa i owoce, wspaniałe miody, wędliny oraz wypieki regionalne).

Komunikacja: Przystanek autobusowy w miejscowości Nowy Wiec (1,5 km). Przewozy autobusowe linii "Gryf" (65 min do Gdańska)
Samochodem: do Gdańska – 45 km.

Ciekawostki: Nowy Wiec – wieś pogranicza kaszubsko-kociewskiego położona w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, w gminie Skarszewy. Prowadzi tędy Szlak Skarszewski – zielony znakowany szlak turystyczny. W zachodniej części wsi znajduje się XIX w. dwór otoczony parkiem, wciąż należący do rodziny Wieckich.
Szczegóły oferty

Cena50 000 PLN

Cena za m24,95 PLN

Powierzchnia działki10 100 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Szerokość działki (mb.)127

Długość działki (mb.)125

Ukształtowanie działkiZróżnicowana

Kształt działkiNieregularny