MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
2 635 467,66 PLN
37 811,57 PLN/m2
COSTA DEL SOL, ESTEPONA
Opis
Zapraszam na prezentację. Oferta dostępna tylko u Nas!.
Kupujący nie płaci prowizji. Wynagrodzenie płaci tylko Sprzedający.

Link do prezentacji oferty:
https://youtu.be/CfSVwjjDx2c

Jest to wyjątkowy projekt o powierzchni prawie 10 000 m2 wybudowany na plaży, 70 mieszkań i ekskluzywnych penthousów oraz 2 wyjątkowe i wspaniałe wille są zbudowane z najlepszych materiałów i wykończeń.

Projekt realizowany w bezkonkurencyjnym miejscu. Niezwykle widoki , duże baseny i zagospodarowane ogrody. Ponadto, spa i siłownia, gdzie można zadbać o swoje ciało i umysł. I wreszcie, żadne samochody nie naruszają spokoju , jako, że parkowane będą w specjalne do tego zbudowanym garażu podziemnym.

Jeśli poszukujesz najnowocześniejszych nieruchomości położonych w naprawdę wyjątkowym miejscu, to ten kompleks może spełnić Twoje marzenia . Jest to prestiżowa inwestycja obejmująca nowoczesne apartamenty i penthousy oraz wspaniałe wille w Esteponie zaprojektowane przez światowej sławy architekta Rafaela de la Hoza.

Jeśli nie jest to wystarczająco kuszące, kompleks zajmuje uprzywilejowaną pozycję na plaży z bezpośrednim dostępem do złotego piasku i Morza Śródziemnego i jest w odległości krótkiej przejażdżki od Sotogrande. Zakupiona nieruchomość stanowi część bezpiecznej, strzeżonej społeczności chronionej przez 24-godzinny , pozostawiając właścicielom domów swobodę niczym nie sklóconego relaksu.

Wszystko na temat tego osiedla można opisać słowem : "jakość", od płynnych linii struktury bloku po plany pięter, wykończenia i otoczenie, żaden szczegół nie został przeoczony. Pierwsza faza obejmuje tylko 29 rezydencji, oferując wybór układów 2, 3 lub 4 sypialni. Architektura tych nieruchomości została zaprojektowana w celu zmaksymalizowania wpływu lokalizacji przy plaży, a szerokie zastosowanie szkła w oknach o podwójnych wymiarach od podłogi do sufitu łączy wnętrze ze światem zewnętrznym, gwarantując maksymalne oświetlenie, przestrzeń i oczywiście niesamowite widoki. Dodatkowe funkcje i zalety obejmują 3 spektakularne baseny bez krawędzi, które wyróżniają się wśród
rozległego ogrodu krajobrazowego, z dojrzałymi palmami, trawnikami i tarasami słonecznymi. Na miejscu znajduje się także spa i siłownia oraz kort , które są przeznaczone wyłącznie dla mieszkańców.

Zupełnie nowe, współczesne apartamenty z plażą frontową w Esteponie są niezwykle rzadkie, nie mówiąc już o ekskluzywnym kompleksie takim jak ten. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów.
Ceny wahają się od 485 000 do 1 802 000 euro.

Co oferujemy:
- organizacja wyjazdu: (rezerwacja biletów, hotelu, samochodu lub też transfer z lotniska),
- opieka agentki nieruchomości z Polski, zamieszkującej od 15 lat w Hiszpanii,
- wyszukiwanie i prezentacje nieruchomości,
- obsługa prawna (uzyskanie NIE czyli Numeru Identyfikacji Cudzoziemca, założenie konta bankowego, sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, przygotowanie umowy kupna-sprzedaży, aktu notarialnego oraz rejestracja w Księgach Wieczystych, uregulowanie opłat i podatków związanych z nabyciem nieruchomości),
- pomoc w uzyskaniu kredytu w Hiszpanii,
- obsługa posprzedażowa (liczniki, media, formalności, przeprowadzka),
- opieka nad apartamentem (sprzątanie, opłaty, dozór),
- obsługa najmu,
- obsługa przy zamieszkaniu (opieka dla dzieci, szkoła, zakupy).

Zapraszam do kontaktu i na spotkanie informacyjne. Ta i wiele innych ofert dostępna w sprzedaży.
Właściciel oferty: Roman Rajski – tel. 508 931 831

Przykładowe ceny innych apartamentów:
Apartament nr. 1: 103,2 m2 + 100,5 m2 ogród, parter, 4 pokoje, cena 836 000 euro,
Apartament nr. 2: 103,2 m2 + 39,3 m2 taras, 1 piętro, 4 pokoje, cena 950 200 euro,
Apartament nr. 3: 141,4 m2 + 54,1 m2 taras, 2 piętro, 5 pokoi, cena 1 567 100 euro,
Apartament nr. 4: 109,2 m2 + 352,8 m2 taras z basenem, 3 piętro, 4 pokoje, cena 2 079 800 euro.
W cenę wliczony jest koszt piwnicy oraz miejsca postojowego.
Szczegóły oferty

Cena2 635 467,66 PLN

Cena za m237 811,57 PLN

Powierzchnia69,70 m2

Liczba pokoi3

Liczba pięter3

RynekPierwotny

Rok budowy2017

WindaTak